Kompetencje

Certyfikat Microsoft Certified Solusions Associaste - Windows Server 2012 jest potwierdzeniem wysokich kompetencji w zakresie implementacji i utrzymania sieci komputerowych opartych o systemy Windows Server 2012. 
Prestiżowa certyfikacja Red hat Certified Engineer jest potwierdzeniem umiejętności implementacji rozmaitych technologii na bazie systemu Red Hat Enterprise Linux. Stanowi potwierdzenie wysokich standardów w pracy z systemami linux.

          
Certyfikacje Cisco Certified Networking Associate są dowodem na posiadanie zaawansowanej wiedzy w obszarze większych sieci komputerowych z wykorzystaniem urządzeń Cisco.
Microsoft Certified Technology Specialist
Certyfikaty w zakresie implementacji starszych wersji technologii serwerowych firmy Microsoft potwierdzają wieloletnie doświadczenie w obsłudze systemów z rodziny Windows Server.
WMVare Certified Professional - Data Center Virtualization
Ceryfikat VMware Certified Professional 5 - Data Center Virtualization potwierdza bogatą wiedzę i doświadczenie w zakresie wirtualizacji serwerów. Niezależnie od tego czy Twoje środowisko opiera się o systemy Linux czy Windows Server VMware to dobra baza do wirtualizacji obu środowisk. 
Certyfikacja HP Accredited Integration Specialist - Network Infrastructure 2011 to potwierdznie wysokich kompetencji w zakresie budowy i obsługi dużych, kampusowych sieci komputerowych w oparciu o produkty firmy HP.